Garanti ve İade Koşulları

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSAM NASIL İADE EDERİM?

Satın almış olduğunuz ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 3 gün içerisinde , ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak 150 tl kargo bedeli alıcıya yansıtılarak iade edebilir veya değiştirebilir. Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak kargo bedeli iade ücretinizden kesilerek tarafınıza ödemeyi veya ürün bedeli kadar alış veriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz. Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz. Cayma bildirimini 0546 401 03 05 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya yazılı bildirimde bulunarak yapabilirsiniz.”

İadelerinizi: Yurt İçi Kargo 299 02 82 72 sözleşme kodu ile minel aşk giyim adına adresimize gönderebilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KAPSAMINDA DEĞİŞİM İŞLEMLERİ (AYIPLI OLMAYAN ÜRÜNLER)

She Sea’ dan  satın almış olduğunuz ve 6502 sayılı T.K.H.K. çerçevesinde ayıplı olmayan ürünleri müşteri memnuniyeti kapsamında, satın aldıktan sonra 3 gün içinde, aşağıda aktarılan koşullar çerçevesinde ve yalnızca belirtilen ürünleri değiştirebilirsiniz: (aşağıdaki koşulların bir arada bulunmaması halinde değişim yapılamaz)

  1. Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir.
  2. Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
  3. Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
  4. Fırsat ürünlerinde ve indirimli ürünlerde iade yapılamaz

Yukarıdaki koşulların sağlanması durumunda makul süre içinde değişim işlemleriniz sonuçlandırılacaktır.

İade işlemlerinizin eksiksiz olması halinde iade ücretleri 15 GÜN içerisinde haftanın cuma günleri yatırılır.

Ödediğiniz bedel ileriki alış verişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde alışveriş kuponu (gider pusulası) olarak da tarafınıza verilebilir.

Ürün ile birlikte sunulan hizmet paketlerinin başlatılması durumunda değişim yapılamamaktadır.

She Sea gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek istenen ve mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

AYIPLI ÜRÜN KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLAR;

Ayıplı ürün seçimlik hak kullanımı, kullanımdan kaynaklanan (kaza, kullanım kılavuzunda veya garanti belgesi üzerinde belirtilen garanti koşullarına aykırı kullanım, sıvı teması, güç ve akım durumları ve yıpranma vb.) nedenlerle oluşan halleri kapsamaz.

GENEL HATIRLATMALAR

  1. She Sea, ayıplı ürün tespiti maksadıyla imalatçı-üretici/ithalatçı firmadan yazılı rapor alındıktan sonra işlemleri başlatma ve sonuçlandırma hakkını saklı tutar.
  2. She Sea ait bu iade ve değişim politikası, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.